در حال بارگذاری ...
شنبه 25 اردیبهشت 1400
 • بازدید هیات سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و نمایندگان برخی شرکت ها از کارگاه های تخصصی دانشکده فنی و حرفه ای انقلاب اسلامی

  به گزارش روابط عمومی، روز سه شنبه مورخه 99/10/16 اعضای سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران به همراه نمایندگان برخی شرکت های تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات و قطعات آسانسور و پله برقی، از از کارگاه های آموزشی و تخصصی دانشکده فنی و حرفه ای انقلاب اسلامی بازدید کردند.

  در ابتدا، اعضای هیات سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران به همراه نمایندگان برخی شرکت های تولید کننده و عرضه کننده تجهیزات و قطعات آسانسور و پله برقی ضمن بازدید از کارگاه در حال تجهیز آسانسور، خوابگاه دانشجویی و فضاهای مورد نظر در دانشکده، به بررسی کارشناسی پیرامون جانمایی و نصب آسانسورها و سازه های آموزشی مربوطه پرداختند.

  در ادامه هیات مذکور، طی جلسه ای با حضور مهندس عبدی ریاست دانشکده، با طرح موضوع و توضیحاتی پیرامون بازدید صورت گرفته به بحث و تبادل نظر پرداختند. مهندس عبدی نیز با عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از استقبال و اعلان آمادگی اعضای صنعت در تجهیز کارگاه های تخصصی آموزش رشته فنی و مهندسی آسانسور و پله برقی، به معرفی فضاهای کالبدی  و آموزشی در دانشکده فنی انقلاب اسلامی پرداخته و ضمن تاکید بر رسالت اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای در تربیت تکنسین ماهر و کارآمد مورد نیاز بازار کار بصورت آکادمیک، توضیحاتی پیرامون پذیرش رشته جدید آسانسور و اهمیت ورود دانش صنعت آسانسور به دانشگاه ارائه نمودند.

  سپس مهندس خرمی ضمن تبریک و تقدیر از همیاری و همکاری ریاست دانشکده و فعالین صنعت در خصوص نصب و تجهیز آسانسورها در برخی کارگاه های آموزشی دانشکده، با ارایه گزارشی از بازدید صورت گرفته به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات ارائه شده متخصصان آسانسور، پیشنهاد جانمایی و نصب آسانسورها و آماده سازی فضای کارگاهی آسانسور و همچنین برج تست آسانسور و رایزنی های صورت گرفته با برخی از شرکت های تخصصی آسانسور در خصوص همکاری و اهدای تابلوها و سایر تجهیزات برج تست، و اخذ مجوز استاندارد از سازمان استاندارد، نصب آسانسور در خوابگاه دانشجویی توضیحاتی ارائه نمودند.

  در ادامه حاضرین در جلسه، نظرات و پیشنهادات خود در خصوص نصب و جانمایی سازه ها و کلیه تجهیزات آسانسور و اخذ نتیجه بهینه، بیان کردند.

   

                                                                                                                                      روابط عمومی دانشکده فنی انقلاب اسلامی

  نظرات کاربران