در حال بارگذاری ...
دوشنبه 12 خرداد 1399
 • پیام تبریک رئیس دانشکده فنی انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، میلاد پیامبر اعظم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع)

  رئیس دانشکده فنی انقلاب اسلامی با صدور پیامی، میلاد با سعادت پیامبر اعظم(ص)، حضرت امام جعفر صادق و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.

  متن پیام تبریک مهندس عبدی بدین شرح است:

  "و انّ هذا امتکم امةً واحدة و انا ربکم فاعبدون"

  ولادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، نقطه عطفی در بیدارگری انسان ها و سوق دادن آنها به سوی کمال، مهربانی، عدالت و همزیستی مسالمت آمیز است و شیوه زندگی آن حضرت، مبارک، ایده آل و نجات بخش است.

  هر ساله با فرارسیدن هفته وحدت، چتری از ایمان، ایثار و از خودگذشتگی برای مسلمانان گشوده می شود و آثار تفرقه، توطئه و نفاق را از همه بلاد اسلامی پاک می گرداند. بنیان گذاری هفته وحدت از سوی حضرت امام خمینی(ره) ناشی از درک عمیق و ژرف ایشان در اثر برخورداری از الهامات و توفیقات الهی بود و به حق پیشرفت های چشمگیر و بی نظیر جمهوری اسلامی ایران در سایه درخت تنومند اتحاد، برادری و برابری حاصل شده است.

  مسلمان شیعه و سنی با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)،جلوه های زیبایی را از آرامش، صلح، امنیت، شادی و همبستگی به نمایش گذاشته اند که نمایانگر اوج تفکر و اندیشه عدالت خواهی و میهن پرستی آنان است.

   اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت ختم المرسلین و فخر دو عالم حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم)، هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده امام جعفر صادق(علیه السلام) به همه مسلمانان جهان به ویژه مسئولین، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشکده فنی انقلاب اسلامی، عاقبت به خیری، توفیقات روزافزون و سلامتی همگان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

  اردشیر عبدی

  رئیس دانشکده فنی انقلاب اسلامی

  نظرات کاربران