در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 20 آذر 1398
 • پیام تبریک ریاست محترم دانشکده به مناسبت فرارسیدن دهه فجر

  انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیات بخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

  دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد. دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیم آگاه، حضرت امام خمینی(ره) به ایران ورق می خورد. انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. ملت ما در عرصه های علمی پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرفراز شد و اکنون پس از 40 سال اقتدار، با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله)، ایران کشوری مستقل، توانمند و مقتدر در جهان اسلام، الگوی استکبار ستیزی و پیشرفت های علمی و فناوری در میان کشور های توسعه یافته در سایه اسلام ناب محمدی(ص) شده است که قطعا تحقق این امر مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی است که درخت تناور این انقلاب را با خون خود سیراب کرده اند.

  اینجانب ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.

   

    اردشیر عبدی

  رئیس دانشکده فنی انقلاب اسلامی

   

   

   

   

   

  نظرات کاربران