در حال بارگذاری ...
دوشنبه 18 آذر 1398
 • پیام تبریک ریاست محترم دانشکده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

  جناب آقای مهندس اردشیر عبدی ریاست محترم دانشکده فنی انقلاب اسلامی، در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشجویان و دانش آموختگان مسیر علم و دانش تبریک گفت.

  در این پیام آمده است:

  همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار در جامعه اسلامی آغاز می شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن و مهیا شدن برای ورود به جامعه و عرصه خدمت است.

  ورود به دانشگاه فنی و حرفه ای، آغاز بصیرتی جدید برای کسب علم مهارت و معرفت است. شروعی برای جوشش خلاقیت و نوآوری در جهت تبدیل ایده به محصول و نمونه سازی محصولات در حوزه های مختلف فنی و حرفه ای است.

  تقارن بهار علم و دانش با ماه پرفیض محرم الهام بخش برکات این ماه عزیز در نهادینه کردن فرهنگ عشق و ایثار و فداکاری است و برهمه ما تکلیف شرعی است که ظلم ستیزی و آزادگی را سرمشق زندگی خود قرارداده و با تمسک به علم و دانش و آموزه های مکتب اسلام ضرورت های دنیای امروز را بر علم و مهارت استوار ساخته و نیاز های صنعت و جامعه را مرتفع سازیم.

   امید است اساتید و دانشجویان گرامی در هر نقطه ای از کشور عزیزمان ایران اسلامی با بهره گیری از فرهنگ ناب علوی گام های ارزشمندی را در جهت دستیابی به اهداف علمی، فرهنگی و اجتماعی بردارند.

  اینجانب آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را مسئلت دارم.

   

                                     اردشیر عبدی

                                      رئیس دانشکده